به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیسه‌شنبه، مهر ۲۷، ۱۳۹۵

محرومیت دروازه‌بان گیلانی به دلیل انتشار عکس‌ های عروسی


رسانه های داخلی از حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت سه ماهه «محسن فروزان»، دروازه‌بان گیلانی  از حضور در میادین ورزشی خبر دادند.

این رسانه ها نوشتند فروزان، دروازه‌بان خمامی که سابقه بازی در استقلال تهران را هم دارد، به دلیل انتشار عکس‌های خانوادگی‌ در صفحه اینستاگرام شخصی‌ خود، با محرومیت مواجه شده است.
بنابراین گزارش ها، محسن فروزان که در ابتدای این فصل راهی «خونه به خونه» بابل شده بود، در حالی که برگه فسخ قراردادش را با این تیم دسته اولی دریافت کرده، با رای عجیب کمیته اخلاق مواجه شده است: 
«این دروازه بان که تابستان امسال مراسم ازدواج خود را برگذار کرده، با انتشار عکس مربوط به ازدواجش در پیج شخصی خود، به کمیته اخلاق دعوت و حکم محرومیت او ابلاغ شد.»

به گزارش گیل نگاه، فروزان هفتم مردادماه گذشته با انتشار عکسی از برگذاری مراسم عقد خود با «نسیم نهالی» که طبق توضیحات آمده در پیج شخصی وی، در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند، خبر داده بود.

این وب سایت خبری نوشت حکم محرومیت فروزان در حالی رسانه ای شده است که ماجرا مربوط به پیش از آغاز لیگ بوده و به نظر می رسید با حضور او در تیم بابلی، تمام شده تلقی شود اما حالا که او برگه فسخ قراردادش را از مدیران این باشگاه دریافت کرده است، بار دیگر به جریان افتاده تا محرومیتی عجیب گریبان این دروازه بان جوان را بگیرد.

فروزان سابقه حضور در تیم ملی دانش آموزی، نوجوانان و جوانان را در کارنامه دارد و یک بار هم از سوی «کارلوس کی‏روش» به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد. او با تیم ملی دانش آموزی در سال ۲۰۰۵ میلادی قهرمان جهان شد و توانست عنوان بهترین دروازه‌بان را در مسابقات قهرمانی دانش آموزان جهان در کشور دانمارک کسب کند.فروزان با تیم تراکتورسازی هم دو بار به مقام نائب قهرمانی لیگ بر‌تر فوتبال ایران رسید.

بعد از انتشار خبر محرومیت سه ماهه محسن فرزوان از حضور در مسابقات فوتبال، وکیل او تاکید کرد که حکم صادر شده تعلیقی است و فروزان برای حضور در مسابقات مشکلی ندارد.

«مصطفی سلیمانی» در این باره به «ورزش سه» گفته است: «حکمی که در رسانه ها منتشر شد، حکمی تعلیقی است و بنابر قوانین موجود، او مشکلی برای حضور در دیدارهای مختلف ندارد. همچنین ما نیز می توانیم به این حکم اعتراض کنیم و در صورت درخواست تجدید نظر، حکم تشدید نخواهد شد و احتمال تخفیف نیز وجود دارد.»

او هم چنین با انتقاد از انتشار این خبر در برخی رسانه ها افزود: «ایشان برای پی گیری این اتفاق اختیار تام داده و بنده نیز وظیفه خودم می دانم این موضوع را پی گیری کنم. در حالی که هنوز حکم قطعی اعلام نشده، برخی با استفاده از تیترهایی عجیب، این حکم را رسانه ای کرده اند که این موضوع قطعا قابل پی گیری است.»

میزان گزارش داده که کمیته اخلاق فدراسیون از خبر این محرومیت اظهار بی اطلاعی کرده و فروزان پی گیر شکایت از کسانی است که این حکم را در اختیار رسانه ها قرار داده اند. فروزان در این زمینه به میزان گفته است: «من اصلاً از چنین حکمی خبر نداشتم و هنوز هم به دستم نرسیده است. نمی‌دانم چه طور این حکم در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.»

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال تصمیم گرفته از کسانی که این حکم را در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، شکایت کند. او هم چنین به دلیل «بی‌انضباطی»، از سوی «علیرضا مرزبان» از تیم خونه‌به‌خونه کنار گذاشته شده است.
منبع:ایران وایر