به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیچهارشنبه، مرداد ۰۸، ۱۳۹۹

اطلاعیه ی نهضت مقاومت ملی ایران


اطلاعیه
پنجشنبه، ششم اوت ۲۰۲۰
به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران
در مراسم یادبود
بیست‌و‌نهمین سالروز قتل
شاپور بختیار و سروش کتیبه
*  *  *

هموطنان گرامی،
شاپور بختیار نخستین کسی بود که در برابر خطر مسلم دیکتاتوری فداییان اسلام و پدرخوانده ی آنان خمینی با روشن بینی و شجاعت به ملت هشدار داد و آمادگی خود برای ایستادگی در برابر آنان را اعلام کرد. خمینی کسانی را که به طمع شرکت در قدرت او پلکان صعودش به کرسی دیکتاتوری شدند، یکی پس از دیگری سرکوب کرد و رؤیای کوته نظرانه ی آنان را به کابوسی سیاه بدل ساخت.
اگرچه آدمکشان او ناجوانمردانه بختیار را نیز کشتند؛ اما در این میان بازنده ی اصلی ملت ستمدیده ی ایران بود، نه بختیار.
روز ششم اوت ۱۹۹۱، جلادان فرستاده شده از سوی دستگاه رهبری جمهوری اسلامی، دکتر شاپور بختیار، آخرین نخست‌ وزیر نظام مشروطه‌ی ایران، ادامه دهنده‌ ی ثابت قدم راه مصدق، نخستین، اصولی‌ترین و استوارترین مخالف نظام جمهوری اسلامی، بنیانگذار و رهبر نهضت مقاومت ملی ایران و دستیار وفادارش سروش کتیبه را به طرز فجیعی به قتل رساندند.
بدین مناسبت، همچون بیست و نه سال گذشته، به دعوت نهضت مقاومت ملی ایران روز پنجشنبه ۱۶ مردادماه ۱۳۹۹ برابر با ۶ اوت ۲۰۲۰ ، اعضای خانواده، آشنایان، یاران، هواداران و دیگر هموطنان شاپور بختیار برای گرامی‌داشت یاد این بزرگمرد سیاست ایران بر مزار وی و دستیار وفادارش سروش کتیبه گرد خواهند ‌آمد.
در این مراسم دو سخنران مهمان، آقایان ناصر کاخساز و اسماعیل وفا یغمایی، و آقای علی شاکری زند از سوی نهضت مقاومت ملی ایران، سخن خواهند گفت و پیام های رسیده به سمع حاضران خواهد رسید. سخنرانی آقای ناصر کاخساز به صورت ضبط شده پخش خواهد شد.
نهضت مقاومت ملی ایران از کلیه ی هموطنان گرامی، ایرانیان آزادیخواه و خواستاران ایرانی رهایی یافته از بند اسارت و فساد حاکمیت مذهبی، ایرانی آزاد و مستقل، برای حضور در این مراسم دعوت می‌نماید.
در این مراسم که از ساعت شانزده (۴ بعد از ظهر) تا هفده وسی دقیقه (۵:۳۰) برگذار می شود  پس از پخش سرود ای ایران و قرائت پیام ها، ابتدا سخنرانان میهمان و سپس سخنران عضو نهضت مقاومت ملی ایران سخنان خود را به ‌سمع حاضران خواهندرساند. مراسم با پخش سرود نهضت مقاومت ملی ایران پایان می یابد.
از رسانه های محترم تقاضا می شود که حضور نماینده ی خود را، از پیش و با ذکر نام، به نشانی سایت اینترنتی نهضت مقاومت ملی ایران اطلاع دهند.
ایران هرگز نخواهد مرد
نهضت مقاومت ملی ایران
چهارشنبه ۸ مردادماه ۱۳۹۹
برابر  ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۰
نشانی گورستان مون‌‌‌پارناس:
Cimetière de Montparnasse
3, Boulevard Edgar Quinet,  75014 Paris