به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیدوشنبه، بهمن ۰۸، ۱۳۹۷

خامنه ای ملت ایران را به گروگان گرفته است، هاشم خواستار

درود بر معلم آزاده و افشاگر، آقای سپهری معلم مشهدی
ملت قهرمان ایران: نه یک بار ، نه دو بار که ده ها بار از حاکمان اسلام نما پرسیده ام که اگر به اندازه ی سر سوزنی صداقت دارید، بگویید رمز موفقیت غرب و تمام کشورهای آزاد و دموکراتیک چیست که این همه موفقیت بدست آورده و عملا کشورشان را بهشت کرده اند؟ به غیر از یک کلمه به نام آزادی، که آنها دارند و ما نداریم؟

کشورهای اروپایی و در راس آن آلمان ، به غیر از صنعت چه دارند؟ صنعت، نعمت خدادادی نیست که در زیر زمین و یا بر روی زمین طی ملیون ها سال قبل بوجود آمده باشد، صنعت توسط اندیشه و دست بشر در سایه ی آزادی و دموکراسی بوجود آمده است.

کشور ژاپن به غیر از صنعت چه دارد؟ آقایان سوپر اسلام نما چرا دو کتاب نمیخوانید؟ چرا نمی خواهید بدانید که درآمد شرکت اتومبیل سازی تویوتا ده برابر نفت ایران است؟! میدانید یعنی چه؟ا اگر به یکصد و پنجاه سال پیش برگردید ایران اگر از ژاپن بهتر نبود بدتر هم نبود. حالا ژاپنی ها کجا هستند ما کجا هستیم؟ ژاپنی ها آنجا هستند که نفر اول کشورشان امپراطور هیچ کاره است و در عوض ما با انقلاب ۵۷ دنیایی اختیارات به ولایت مطلقه ی فقیه دادیم که ده برابر بیشتر از ولایت مطلقه ی شاهنشاه آریامهر است که همچون شاه به هیچ فرد و نهادی پاسخگو نیست و به همان نسبت ملت ایران ده برابر بیشتر نسبت به رژیم شاه فقیرتر و مفلوک تر شده است.

به این میگویند نظام مقدس اسلامی که از نظر تورم و گرانی و بیکاری و فحشا و اعتیاد و کارتن خواب و گور خواب و طلاق و تجاوز به عنف و اعدام وشکنجه و فساد اداری و قضایی و رشوه و رانت ... رکورد زده است. آقایان ذوب درولایت، این فقر و فلاکت ملت ایران صد در صد دست پخت شماست. ننگ بر کسانیکه بهترین فرزندان ملت ایران را به جرم دانستن، محاکمه کرده و تلاش میکنند برای استمرار و بقای حکومتشان، ملتی را در جهل و خرافات نگه دارند.

حال، هیئت تخلفات اداری آموزش و پرورش خراسان، آقای سپهری را که اندکی از حق آزادی بیانش استفاده کرده میخواهد محاکمه کند.( آقای بخشایش رئیس این هیئت که مرا در سال ۸۶ محاکمه و به کسر یک هشتم حقوق محکوم کرد گفت: کار ما همچون قضات دادگستری است.) آقایان قضات: یعنی باورتان شده که شما قاضی هستید و دارید حق را از باطل جدا می کنید؟! حاضرید و جرئت دارید که با سپهری و سپهری ها در یک مدرسه و در زنگ تفریح فقط یک چای در جمع معلمان بنوشید؟ حاضرید نگاه نفرت آمیز معلمان رابه خود ببینید؟ حاضرید بمباران سئوال های معلمان را بشنوید وبناچار دو پای دیگر قرض کرده و فرار را بر قرار ترجیح دهید؟

شما خوب میدانید که بین شما و ملت قهرمان ایران و بخصوص معلمان ایران دنیایی از نفرت وجود دارد. پشتوانه ی قلم های هرزتان تفنگ است و پشتوانه ی سپهری و سپهری ها قلب های مهربان معلمان و ملت قهرمان ایران است. چرا که سپهری و سپهری ها به دنبال رسیدن ملت ایرا ن به آزادی و دموکراسی هستند تا ایران به پیشرفت های عظیم نائل شود.

ما از آلمان ها و ژاپنی ها هیچ کم نداریم که همچون آنها نباشیم و چه بسا که از آنها نیز جلوتر رویم که با داشتن آزادی و دموکراسی حتما از آنها پیشی خواهیم گرفت. آیا فکر کرده اید نانی که بر سر سفره تان میبرید نان عقب نگه داشتن یک ملت است؟! بزودی باید جوابگوی احکام و اعمالتان باشید، میدانید یا نه؟ اندکی صبر سحر نزدیک است.

درود بر معلمان زندانی آقایان عبدالرضاقنبری ، مهدی فراحی شاندیز، ارژنگ داوودی، اسماعیل عبدی، محمود بهشتی لنگرودی، محمد حبیبی، روح الله مردانی، فرهاد میثمی، معلم ابادانی شاعر کوروش کرم پور و باز هم تقدیم به اسماعیل بخشی و سپیده ی قلیان که با مقاومت و افشاگریشان ۴۰ سال شکنجه ی حکومتگران اسلام نمای ایران را لخت و عریان، بیرون ریختند که نه تنها ملت ایران که دنیا فهمید که بر سر زندانیان ایران در این ۴۰ سال چی امده است.

ایران، مشهد - سید هاشم خواستار، نماینده ی معلمان آزاده ایران
اول بهمن ۱۳۹۷