به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیجمعه، فروردین ۰۱، ۱۳۹۹

دروغگوترین رئیس جمهور ایران

حسن روحانی را دروغگوترین رئیس جمهور تاریخ جمهوری اسلامی خوانده اند. کسی که چشم در چشم مردم می دوزد و به راحتی به آن ها دروغ های بزرگ می گوید. او امروز مدعی شد: ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی گیلان خالی است
رئیس اورژانس گیلان گفت: گنجایش بیمار جدید نداریم

پیمان اسدی، رئیس اورژانس گیلان از مردم خواسته‌ است که "برای عیددیدنی هم از خانه بیرون نیایند" و "گنجایش بیمار جدید نداریم".

به گفته آقای اسدی "وضعیت گیلان همچنان بحرانی است و لذا نباید مسافرت به گیلان صورت بگیرد".

روز گذشته حسن روحانی در حاشیه آخرین جلسه هیات دولت در سال ۹۸ با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور اظهار کرد:  تبلیغات دروغین در مورد کرونا انجام می‌شود. من با روسای علوم پزشکی قم و گیلان صحبت کردم و آنها گفتند در این دو استان از پیک بیماری عبور کردیم. 

پرسیدم آیا تخت خالی دارید گیلان اعلام کرد ۲۰ درصد تخت‌های بیمارستانی خالی است. مردم توجه کنند که دولت هر امکاناتی را که داشته پای کار آورده است.


نامه پنج وزیر سابق بهداشت به روحانی: مانع از انتقال کرونا شوید

۵ وزیر سابق بهداشت و ۱۷ پزشک، پنج‌شنبه ۲۹ اسفند در پیوند با شیوع گسترده ویروس کرونای جدید در ایران نامه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی نوشتند و نسبت به پیامدهای گسترش این ویروس در کشور هشدار دادند.

آن‌ها در نامه خود مطمئن‌ترین راه کنترل و کاهش این بیماری را «قطع زنجیره تماس افراد سالم با افراد بیمار و ناقل» دانسته و گفته‌اند که «لازمه آن محدود کردن ترددها و مسافرت‌ها و تعطیلی صنوف زنجیره غیرضروری و مراکز خرید بزرگ و پرازدحام و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها است.»