به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیدوشنبه، دی ۱۳، ۱۳۸۹

بی خبری از سرنوشت حسین خضری
احتمال اجرای حکم اعدام 
خبرگزاری هرانا – در پی انتقال ناگهانی حسین خضری در ساعت 10 شب روز گذشته به مکان نامعلوم خانواده این زندانی تا کنون موفق به کسب اطلاع از سرنوشت وی نشدند.
برادر این زندانی در گفتگو با گزارشگر هرانا اعلام داشت پس از کسب اطلاع از انتقال حسین، از شب گذشته با مراجعه به زندان مرکزی ارومیه به دنبال ردی از ایشان بودیم که هیچ پاسخی به ما داده نشد.وی در ادامه افزود: سپس به ستاد خبری وزارت اطلاعات مراجعه کردیم که آنها نیز اظهار بی اطلاعی کرده و ما را به دادگاه انقلاب ارجاع دادند.
به شعبه 9 دادسرای انقلاب که حکم حسین اخیرا به آنجا منتقل شده بود نیز مراجعه کردیم که آنها نیز پاسخ شفافی نداده و اظهار بی اطلاعی کردند و ما را به حفاظت زندان ارجاع دادند.
مجددا صبح امروز به حفاظت زندان مراجعه کردیم که پس از مناقشه زیاد گفتند شاید برای پرس و جو به محلی دیگری منتقل شده است. آنها نیز گفتند جهت کسب اطلاع دقیق تر به دادستانی مراجعه کنید.
وی خاطر نشان کرد: در پی انتقال ناگهانی بار قبل پدر حسین سکته قلبی کرد و فوت نمود و این بار نیز مادرم در نگرانی بسر می برد.
اواخر آبان ماه خبرگزاری هرانا در گزارشی اعلام کرد: شعبه 9 اجرای احکام دادگاه ارومیه جهت اجرای حکم این زندانی، پرونده وی را به دادستان استان ارسال کرده است که در صورت موافقت دادستانی اجرای حکم اعدام حسین خضری قریب الوقوع خواهد بود.
حسین خضری زندانی محکوم به اعدام پیشتر در نامه ای به افکار عمومی و سازمان ها و نهاد های حقوق بشری که از سوی این خبرگزاری منتشر شد، خواهان پیگیری طرح شکایت خود از دستگاه اطلاعاتی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستگاه قضاییه بود.