به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیشنبه، دی ۰۲، ۱۳۹۶

۲۳۰ نفر در میهمانی‌های شب یلدا در تهران دستگیر شدند

پلیس تهران در دو میهمانی مختلط  ۲۳۰ زن و مرد را دستگیر کرده است. اتهام این افراد "پایکوبی" و مصرف نوشیدنی‌های الکلی اعلام شد. به گفته فرمانده "پلیس امنیت اخلاقی" در یک خانه، مقداری مواد روان‌گردان هم "کشف" شده است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران خبر دستگیری ۲۳۰ زن و مرد جوان در دو جشن یلدا را تایید کرد.
به گزارش ایسنا،  این جشن‌ها در فرمانیه و لواسان بوده‌اند و ماموران پلیس "با اخذ مجوز از مقام قضایی" به دستگیری افراد حاضر در مهمانی اقدام کرد‌ه‌اند.
سرهنگ ذوالفقار برفر، رئیس "پلیس امنیت اخلاقی" تهران بزرگ در این‌ باره گفته است: «این افراد در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند، یکی از میهمانی‌ها در باغی در لواسان بود که تعداد ۱۴۰ نفر که به صورت مختلط در حال پایکوبی و مصرف مشروبات الکلی بودند، دستگیر شدند و محل پلمب شد.»
به گفته برفر در مهمانی دوم در منزلی در فرمانیه ۹۰ نفر شرکت کرده بودند که همگی دستگیر شده‌اند. ایسنا به نقل از برفر نوشت: «بعضی از افراد حاضر در این میهمانی با به اشتراک گذاشتن تصاویر خود به صورت زنده در اینستاگرام دیگران را به شرکت در محل دعوت می‌کردند.»
در گزارش ایسنا آمده است که خوانندگان این دو مجلس شادی نیز "دستگیر و به همراه ابزار کارشان به پلیس امنیت اخلاقی" منتقل شدند.
رئیس "پلیس امنیت اخلاقی" تهران گفته است: «مقادیری مشروبات الکلی و مواد روان‌گردان نیز در محل برگزاری این دو مهمانی کشف شد.»
دویچه وله