به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیدوشنبه، فروردین ۰۶، ۱۳۹۷

استورمی دانیلز از جزئیات 'رابطه جنسی' خود با ترامپ گفت


استورمی دانیلز در این مصاحبه گفت که در آستانه انتخابات سال ۲۰۱۶ حق السکوت ۱۳۰ هزار دلاری را پذیرفت زیرا پنج سال قبل از آن توسط فردی که به گفته وی احتمالا عامل دونالد ترامپ و وکیلش بوده است تهدید شده بود

یک بازیگر و کارگردان فیلم‌‌های پورنوگرافی که می گوید یک دهه پیش با دونالد ترامپ رابطه جنسی داشته روایتش از آن رابطه را در مصاحبه ای اختصاصی با شبکه تلویزیونی سی ‎بی ‎اس آمریکا مطرح کرده است.
استورمی دانیلز - ۳۹ ساله که نام واقعی اش استفانی کلیفورد است - مدعیست که در سال ۲۰۰۶ میلادی در جریان یک مسابقه گلف افراد مشهور در لیک تاهوی ایالت نوادا، فقط یک بار بدون کاندوم با دونالد ترامپ سکس داشته است.
استورمی دانیلز به برنامه "۶۰ دقیقه" سی‎ بی ‏اس گفت که این میلیاردر نیویورکی و مجری وقت شوی تلویزیونی معروف کارآموز (Apprentice ) به او گفته بود که نگران همسرش نباشد که با ملانیا در یک اتاق نمی‎خوابد.
آقای ترامپ که در سال ۲۰۰۵ میلادی با همسر سوم خود ملانیا ازدواج کرد، اظهارات استورمی دانیلز را یک ادعای بی اساس خوانده است.
استورمی دانیلز افزود که تماس‎هایش با دونالد ترامپ تا سال ۲۰۰۷ میلادی از جمله در بورلی هیلز کالیفرنیا ادامه پیدا کرد اما آن مراودات مخفیانه نبود و آقای ترامپ در حضور دیگران با وی تلفنی صحبت می‎کرد.
او گفت به خاطر نگرانی از به خطر افتادن امنیت خودش و دخترش بود که ۱۱ روز پیش از برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ در قبال دریافت ۱۳۰ هزار دلار از وکیل آقای ترامپ خیلی سریع تصمیم گرفت که با امضای یک قرارداد، از صحبت کردن با رسانه ها درباره رابطه ادعایی خودداری بکند.

استورمی دانیلز گفت در سال ۲۰۱۱ میلادی می خواست در برابر دریافت ۱۵ هزار دلار جزئیات روایت خود را به یک نشریه بفروشد اما مایکل کوهن، وکیل آقای ترامپ، نشریه را تهدید کرد که به دادگاه شکایت خواهد کرد و مانع از انتشار مقاله شد.
او گفت که یک مرد ناشناس سپس در شهر لاس وگاس نوادا به او و دختر نوزادش نزدیک شد و گفت: "ترامپ را رها کن. داستان را فراموش کن."
وکیل رئیس جمهوری آمریکا از استورمی دانیلز شکایت کرده و خواهان دریافت یک غرامت ۲۰ میلیون دلاری شده زیرا به گفته او، دانیلز "توافق عدم افشا" را نقض کرده است.
استورمی دانیلز می گوید که توافق یاد شده به این دلیل که شخص دونالد ترامپ آن را امضا نکرده "بی‌ارزش" است.
آقای ترامپ که تعطیلات آخر هفته را در ملک شخصی خود در فلوریدا بسر برد، به گفته کاخ سفید قرار بوده است که پیش از پخش مصاحبه به واشنگتن بازگردد اما همسرش در فلوریدا باقی بماند.
تا به حال سه زن از آقای ترامپ در مورد روابط جنسی ادعایی یا به اتهام آزار و اذیت جنسی به دادگاه شکایت کرده اند.
مایکل آوناتی، وکیل استورمی دانیلز، پیشتر به بی‎بی‎سی گفته که موکل وی با دو مورد دیگر تفاوت دارد زیرا وی هدف "اقدامات و شگردهای تهدید آمیز" قرار گرفت.
مایکل آوناتی اخیرا عکسی از یک دی ‎وی ‏دی را در شبکه توییتر منتشر کرده بود که می گفت حاوی مدارکیست که رابطه آقای ترامپ و موکلش را ثابت می کند.
بی بی سی