به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادییکشنبه، مرداد ۲۵، ۱۳۹۴

مهدی طائب، رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار:

در عرض ۱۰ ثانیه تاسیسات اتمی اسراییل را می زنیم
به گزارش «انتخاب»، مهدی طائب، رییس شورای مرکزی قرارگاه عمار در مدرسه محمودیه کرمان با اشاره به موضوع هسته‌ای گفت: شورای امنیت قطعنامه‌ای الزام آور برای همه کشورها دارد و بند ۷ آن نیز بسیار مهم است؛ در بند ۷ قطعنامه شورای امنیت آمده است چنان‌چه کشوری یا گروهی خطری برای جامعه جهانی باشد بر همه کشورها لازم است در مقابل او بایستند؛ برای اثبات این‌که کشوری چنین خطری دارد باید ثابت شود که آن کشور بی منطق، تمامیت‌خواه و کشتارگر هستند.
طائب گفت: پس از پیروزی انقلاب استکبار تلاش کرد تا ایران مشمول بند ۷ شود؛ امام خمینی گفت می‌خواهیم انقلاب خود را صادر کنیم که این‌جا تمامیت خواهی ایران ثابت شد؛ صدام آمد چندین شهر ما را گرفت و شورای امنیت برای اتمام جنگ قطعنامه تصویب کرد که اگر آن را می پذیرفتیم دشمن جلوتر می آمد بنابراین بی منطق هم شناخته شدیم.
وی ادامه داد: در پایان جنگ عوامل داخلی و خارجی باعث شدند که ادامه جنگ به معنای کشتار طلبی ایران شود و ادامه دهنده آن ایران شناخته شود؛ (آیت‌الله) منتظری به امام گفت پاسخ این خون‌ها را چه کسی می‌خواهد بدهد؛ نزدیک بود به علت کشتارطلبی مشمول قطعنامه بند ۷ شویم که امام خمینی با قبول قطعنامه کشور را از دهان دشمن در آورد.
حجت الاسلام طائب اظهار داشت: در زمان حاضر نیز جمهوری اسلامی موشک ساخت و تأسیسات هسته ای راه انداخت که اعلام کردند ایران در حال ساخت بمب اتم است؛ با تدبیر مقام معظم رهبری آژانس مجبور به بازرسی شد و اعلام کرد که ایران هیچ تأسیساتی برای بمب ندارد اما وقتی استکبار دید گزارش به نفعش نیست اعلام کردند که احتمال ساخت بمب اتم زیاد است و این احتمال کشتارطلبی را ثابت نمی کند.
وی اظهار داشت: مذاکرات شروع شد تا احتمال این که ایران قصد ساخت بمب اتم را دارد از بین برود اما از آن‌جا که آمریکا خود را در مذاکرات نمی‌دید گفت اگر ایران بمب اتم نداشت من را در مذاکرات راه می‌داد؛ در نتیجه پای آمریکا را هم به مذاکرات باز کردیم.
رییس قرارگاه فرهنگی عمار گفت: در انتخابات سال ۹۲ آقای روحانی وعده داد با برنامه‌هایی که دارد در مدت زمانی مشخص مشکلات اقتصادی را حل خواهد کرد و گفت دنیا کدخدا دارد و با کدخدا صحبت می‌کنم تا تحریم‌ها برداشته شود؛ وی رأی آورد رهبر انقلاب اجازه مذاکره را به وی داد اما تأکید کرد فقط در موضوع هسته‌ای در حد وزیر خارجه مذاکره شود.
وی ادامه داد: در ژنو یک، تأسیساتی که احتمال ساخت بمب اتم در آن‌ها بود تعطیل شد و اوباما اعلام کرد ما بردیم چون تهدید بمب اتم ایران را برداشتیم؛ اسرائیل گفت بمب اتم بهانه بود این‌ها می‌توانند با موشک‌های خود ما را تهدید کنند پس از آن بود که اوباما با بهانه‌های واهی مذاکرات ژنو یک را بی نتیجه گذاشت.
وی اظهار داشت: بعضی‌ها می‌گویند در این مذاکرات ایران را فروختند؛ باید دید اگر حزب الله، حماس و سوریه از دست جمهوری اسلامی گرفته شد، آن‌گاه کشور فروخته شده به اسرائیل حمله خواهد کرد؛ تنها کشوری که به ما حمله اتمی خواهد کرد رژیم صهیونیستی است که اگر موشک اتمی شلیک کند ۷ دقیقه طول خواهد کشید تا به ایران برسد اما ایران از جنوب لبنان، نوار غزه و کرانه باختری می تواند در طول ۱۰ ثانیه تأسیسات اتمی اسرائیل را بزند تا انفجار هسته ای تل آویو را نابود کند.
رییس شورای مرکزی قرار گاه عمار گفت: دشمن در مذاکرات به دنبال این بود که حماس و حزب الله را از ایران بگیرد و اما ما دنبال موضوع هسته ای بودیم که این دو خط هیچ گاه به هم نرسید و نتیجه ای برای آن ها حاصل نشد؛ با موقعیتی که حماس و حزب الله دارند اگر موشکی از اسرائیل به سمت ایران بیاید قبل از اینکه به ایران برسد اسرائیل نابود شده است.
وی تأکید کرد: در متن توافق نامه آمده اگر ایران موشک خاص هسته‌ای بسازد تهدید کننده است که این متن قابل تفسیر است که همه موشک‌های ایران قابلیت حمل کلاهک اتمی را دارند پس ایران قصد تخریب را دارد؛ باید صبر کرد این شیطنت ۵ ماه دیگر مشخص خواهد شد.
منبع: سحام نیوز