به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیچهارشنبه، تیر ۰۹، ۱۳۹۵

احمدي‌نژاد به اوباما: يك پشه بيش از تو مي‌ارزد

به نوشته روزنامه آرمان، محمود احمدی نژاد  خطاب به باراك اوباما گفت: "متاسفانه برخي خودشان را بالاتر از مردم مي‌دانند مانند رئيس‌جمهور آمريكا. 
كسي نيست به وي بگويد آهاي آقاي رئيس‌جمهور آمريكا، به خدا يك پشه، قدرت و ارزشش از تو بيشتر است. " 
احمدی نژاد طی سخنانی در مسجد جامع نارمک گفت: "حضرت علي در امور رسيدگي به جامعه به‌روز بود و با برنامه و مديريت جامعه و مردم را هدايت مي‌كرد.
حضرت علي هيچ‌وقت آغازگر جنگي نبود، اما هميشه از خود و ديگران دفاع مي‌كرد."  
احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه «امام علي براي مردم مكه و مدينه دسترسي به مسكن را فراهم كرده بود تا مردمانش راحت و آسوده باشند»، گفت: 
"برخي انصاف و عدالت را دوست ندارند و خودشان را بالاتر از مردم و مالك ملت مي‌دانند. من گفتم كه امام علي براي مردمش احترام قائل بود و به جامعه رسيدگي خوبي داشت، حتي براي ايشان مساله مسكن مردمانش مهم بود." يكي ديگر از افراد حاضر در محوطه مسجد جامع نارمك در اين راستا نسبت به سخنان احمدي‌نژاد واكنش نشان داد و گفت: "اگر حضرت علي دغدغه‌اش مسكن مردم بود، چرا تو با ساخت‌وساز مسكن مهر مردم را بدبخت‌تر از قبل كردي؟" 

احمدي‌نژاد در پايان تصريح كرد: "انشاء‌ا... تمام مشكلات ايران و دنيا حل و فصل شود و بتوانيم به آن هدف غايي و نهايي دست پيدا كنيم." 

يكي از افراد از داخل محوطه مسجد جامع نارمك، خطاب به احمدي‌نژاد گفت: "۸ سال رئيس‌جمهور بودي و عدالتت را ديديم، سهام عدالتت را هم ديديم كه چگونه ميان مردم توزيع كردي."