به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیدوشنبه، آذر ۰۶، ۱۳۹۶

حمایت دختران ترامپ و کلینتون از مالیا اوباما!

مالیا اوباما، چلسی ویکتوریا کلینتون و ایوانکا ماری ترامپ


بسیاری از رسانه‌های آمریکا عکس‌هایی جنجال‌برانگیز از مالیا اوباما، دختر باراک اوباما، رئیس جمهوری پیشین آمریکا را منتشر کرده‌اند. این عکس‌ها نشان می‌دهند که مالیا در حال سیگار کشیدن است .

برخی رسانه‌های جنجالی آمریکا این عکس‌ها را همواره موضوع روزنامه‌های خود کرده‌اند تا فروش بیشتری به دست آورند. 

اکنون دختران دو رئیس جمهوری آمریکا به یاری مالیا اوباما شتافته‌اند. این دو ایوانکا ماری ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، و چلسی ویکتوریا کلینتون تنها فرزند بیل کلینتون و وزیر امورخارجه پیشین آمریکا هیلاری کلینتون هستند. 

این دو در پیامی توییتری در رابطه با گزارش‌های پخش شده در باره زندگی خصوصی مالیا اوباما موضع‌گیری کرده‌اند. ایوانکا در پیام توییتری خود نوشته است: «مالیا اوباما نیز باید چون دیگر هم‌شاگردی‌هایش زندگی خصوصی عادی خود را داشته باشد.» 

چلسی کلینتون نیز خطاب به رسانه‌ها نوشته است: «زندگی خصوصی مالیا اوباما، به عنوان زنی جوان، به عنوان دانشجو و به عنوان فردی عادی، نباید موضوعی شود برای فروش بیشتر مطالب رسانه شما.» مالیا تازه تحصیلات عالی خود را در دانشگاه نخبگان هاروارد آغاز کرده است. او از گزینه ادامه تحصیل با یک سال تاخیر استفاده کرده که امکانی است برای دانش آموزانی که به دنبال کسب تجربه قبل از ورود به دانشگاه هستند.

البته رسانه‌های آمریکا به طور معمول به زندگی خصوصی فرزندان روسای جمهوری این کشور نمی‌پردازند. اما همواره استثناهایی در این رابطه دیده می‌شوند. به طور نمونه رسانه‌های آمریکا در مراسم ادای سوگند دونالد ترامپ به جوان‌ترین فرزند ترامپ که در این مراسم حاضر بود پرداخته و در رابطه با چهره خسته او در این مراسم بسیار نوشته بودند.

آن زمان نیز چلسی کلینتون به رسانه‌ها هشدار داده بود که مزاح کردن با چهره یک جوان ۱۱ ساله صحیح نیست. ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ همان زمان نیز از این اقدام چلسی کلینتون تشکر کرده بود. 

اکنون شبکه‌های مجازی نیز بسیار به این موضوع می‌پردازند و در این باره می‌نویسند. بسیار زیادند کسانی که در این شبکه‌ها از مالیا اوباما حمایت می‌کنند. به طور مثال زنی در یک پیام توییتری در این باره نوشته است.«مالیا اوباما رفتارش چون دیگر دانشجویان کالج عادی است.» 

پارسینه