به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیشنبه، آذر ۲۵، ۱۳۹۱

انتقال مادر ستار بهشتی به بیمارستان
ماموران خواهر ستار را مورد ضرب و شتم قرار داده و چادر و روسری وی را از سرش کشیدند

روز گذشته و پس از انجام مراسم چهلم ستار، ماموران با حمله به خانواده ستار بهشتی، اقدام به دستگیری برادران و ضرب و شتم مادر و خواهر وی می کنند.

بنا به گزارشی که سحام روز گذشته منتشر کرده بود، برادر ستار هنگامی که قصد سوار شدن در خودرو را داشته توسط ماموران دستگیر گردیده بود. در پی این اقدام ماموران؛ برادر، خواهر و مادر سالخورده ستار برای آزادی وی تلاش می کنند که با ضرب و شتم شدید ماموران روبرو می شوند. به طوری که مادر ستار از ناحیه پا، کتف و سر دچار آسیب دیدگی می شود.

ماموران همچنین سحر بهشتی، خواهر ستار را مورد ضرب و شتم قرار داده و چادر و روسری وی را از سرش می کشند.

همچنین فردی از اهالی همان محله که قصد پادرمیانی برای آزادی رحیم، برادر ستار را داشته نیز دستگیر می شود.

علت دستگیری رحیم مشخص نبوده اما گویا تنها ماموران قصد داشتند فضای پس از مراسم را متشنج کنند. نهایتا با ضبط گوشی تلفن همراه رحیم و برادرش، آنان را آزاد کردند.

خبرنگار سحام گزارش داده که در پی این اقدام ماموران و ایجاد فشار و شوک روانی و همچنین شرایط جسمی مادر ستار؛ حوالی ظهر حال خانم عشقی بد شده و خانواده وی، او را سریعا به بیمارستان منتقل نموده و زیر نظر پزشک اورژانس قرار می گیرد.

متاسفانه روز گذشته خبرنگار سحام از عدم توان جسمی مادر ستار برای مصاحبه پس از ضرب و شتم توسط ماموران؛ خبر داده بود. گوهر عشقی تنها به این سخن بسنده کرده بود که “تمام بدنم کوفته است و نای حرف زدن ندارم”.

اکنون وی را به منزل منتقل کرده اند و تحت مداوا و تزریق سرم قرار دارد.

گزارش کامل اتفاقات چهلم ستار به همراه دو فیلم را در اینجا ببنید.

منبع: سایت سحام نیوز