به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیشنبه، آذر ۲۸، ۱۳۹۴

مهدی کروبی بعد از عمل جراحی 'از بیمارستان مرخص شد'

سایت سحام نیوز وابسته به حزب اعتماد ملی گزارش داده است که مهدی کروبی، دبیر کل این حزب، بعد از دو هفته بستری شدن به دلیل عمل جراحی زانو امروز جمعه ۲۷ آذر از بیمارستان مرخص شده است.

فاطمه کروبی، همسر آقای کروبی به سحام نیوز گفته است که او بعد از "یک عمل جراحی سنگین" و طی دوره نقاهت در بیمارستان به منزل برگردانده شده است.

آقای کروبی، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ و از رهبران اعتراض به نتایج آن، از بهمن ماه ۱۳۸۹ تا کنون در حصر خانگی است.
ده روز پیش خانم کروبی گفته بود که زمین خوردگی همسرش به دلیل "نقص فنی در بالابر محل حصر" باعث شکستگی زانو و ساق پای چپ او شده است.
خانم کروبی امروز گفته که شرایط جسمی همسرش بهتر شده٬ "اما به دلیل آن حادثه ناگهانی و سپس عمل جراحی٬ امکان تحرک از ایشان سلب شده و نیاز مبرمی به مراقبت‌های پزشکی و پرستاری دارند".
به گزارش سحام نیوز این ششمین عمل جراحی آقای کروبی بعد از جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب در دوران حصر خانگی است.
پیش از این میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، که آنها هم در حصر خانگی هستند برای عمل جراحی از حصر به بیمارستان منتقل شده بودند.