به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیدوشنبه، اردیبهشت ۰۸، ۱۳۹۹

وزارت خزانه‌‌داری آمریکا وبسایت روزنامه دولتی «ایران» را مسدود کرد

- در بخش مالک دامنه این وبسایت که از هفته گذشته مسدود شده، نام OFAC Holding به ثبت رسیده است.
- خبرگزاری ایرنا نوشته پیگیری‌های حقوقی برای رفع انسداد و مصادره دامنه وبسایت «ایران» در جریان است.
دفتر دارایی‌‌های خارجی وزارت خزانه‎‌‌داری آمریکا (OFAC) دامنه‌ وبسایت رسمی روزنامه «ایران» به آدرس iran-newspaper.com را مصادره و مسدود کرده است.
خبرگزاری ایرنا شنبه ۶ اردیبهشت با اعلام این خبر نوشت: «در بخش مالک دامنه سایت روزنامه ایران که از هفته گذشته مسدود شده، نام OFAC Holding به ثبت رسیده است».

در حال حاضر وبسایت این روزنامه با آدرس irannewspaper.ir در دسترس است و به نوشته ایرنا پیگیری‌های حقوقی برای رفع انسداد و مصادره دامنه این روزنامه در جریان است.
وبسایت iran-newspaper.com در سال ۱۳۷۶ به ثبت رسید و آرشیو این روزنامه در سال‌های ۱۳۸۰ به بعد در این وبسایت در دسترس بود.
دامنه‌ سایت رسمی روزنامه ایران به آدرس
http://

توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (اوفک) مصادره و مسدود شد.
در بخش مالک دامنه سایت روزنامه ایران که از هفته گذشته مسدود شده، نام OFAC Holding به ثبت رسیده است.در بهمن سال ۱۳۹۸ نیز دامنه خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط وزارت خزانه‌‌داری ‌آمریکا مسدود شد.
دفتر کنترل دارایی‌های خارجی آمریکا (OFAC) یک آژانس اجرایی و اطلاعاتی مالی است که زیرمجموعه وزارت خزانه‌داری آمریکا محسوب می‌شود و وظیفه آن برنامه‌ریزی و اجرای تحریم‌های اقتصادی و تجاری در حمایت از اهداف امنیت ملی و سیاست خارجی آمریکا است.