به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیچهارشنبه، دی ۲۲، ۱۴۰۰

فائزه هاشمی: ابراهیم رئیسی کاره‌ای نیست، دارد اداره می‌شود

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت و گوی تصویری با دیده بان ایران؛ به موضوعاتی مانند حذف ارز ۴۲۰۰تومانی، دلایل عدم هماهنگی در تیم اقتصادی دولت، انتصابات فامیلی، تلاش دولت و مجلس برای افزایش جمعیت پرداخت. در بخشی از گفت و گوی فائزه هاشمی رفسنجانی که متن کامل آن منتشر می شود آمده است: «ابراهیم رئیسی دارد اداره می‌شود، در واقع خود ایشان کاره ای نیست عده ای در پشت پرده رئیس جمهور را اداره می کنند و بر تصمیم گذاری او تاثیر می گذارند.

دربدنه دولت هم همین طور است استانداری‌ها و فرمانداری‌هایی که الان در حال حاضر همه دارند نظامی می‌شوند.

من الان بعضی وزارتخانه‌ها را سراغ دارم، اصلا تصمیم‌گیر نیستند. مثلا وزارت ورزش، مدیر کل دفتر وزارتی آقای وزیر، معاون آقای نقدی است(بسیج). آن‌جا نشسته و دارد کنترل می‌کند و اجازه نمی‌دهد آقای سجادی بخواهد کاری کند.

یک جمله‌ای شنیدیم از همین مسئولان که ، باید سختی را تحمل کرد. بله، ما هم قبول داریم، سختی‌ها را باید تحمل کرد، ولی به شرط این‌که بدانیم به چی قرار است برسیم، ‌یعنی قرار است سختی تحمل کنیم که به آزادی برسیم، به اقتصاد درست برسیم، به عدالت برسیم، به توسعه‌یافتگی برسیم، به چه برسیم؟ اگر جای آقای خامنه‌ای بودم، اول آسیب‌شناسی می‌کردم دلایل کاهش رشد جمعیت چیست؟ مهمترینش معیشت است.»