به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیسه‌شنبه، شهریور ۲۴، ۱۳۹۴

یک وزیر سابق رئیس دولت دهم:

احمدی‌نژاد نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود
«باشگاه خبرنگاران جوان» گزارش کرده محمود احمدی‌نژاد برنامه‌های مفصلی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری آینده در سر دارد و اعلام کرده که در این انتخابات نامزد خواهد شد.
این سایت روز دوشنبه به نقل از یک وزیر سابق دولت محمود احمدی‌نژاد این خبر را منتشر کرده و نوشته «احمدی‌نژاد قطعا برای انتخابات ریاست جمهوری دو سال آینده برنامه‌های جدی دارد.»
به گفته وی، احمدی‌نژاد چند هفته قبل در جلسه‌ای به همکارانش گفته نامزد انتخابات مجلس نخواهد شد اما برای ریاست جمهوری دوره بعد می‌آید.


این وزیر سابق که نامش فاش نشده٬ افزوده احمدی‌نژاد گفته «خودتان را برای انتخابات آماده کنید. البته نه انتخابات مجلس بلکه انتخابات ریاست جمهوری و من شرکت خواهم کرد.»

به گفته وی، احمدی‌نژاد برخی از همفکران خود که در دوره‌های گذشته برنامه‌های تبلیغاتی وی را طراحی می‌کرده‌اند را جمع کرده و از آن‌ها خواسته «برای انتخابات ریاست جمهوری دست بکار شوید.»

برخی فعالان سیاسی نزدیک به شورای نگهبان می‌گویند در صورت نامزد شدن احمدی‌نژاد در انتخابات، وی رد صلاحیت خواهد شد و او خود در جریان این موضوع قرار گرفته است.

به گفته این منابع، احمدی‌نژاد «لابی‌های گسترده‌ای را برای جلب نظر تصمیم‌سازان سیاسی کشور آغاز کرده و می‌کوشد با رفع برخی سوء تفاهمات گذشته، اعتماد دوباره محافل سیاسی اصولگرا را جلب کند.»
به گفته این وزیر سابق، احمدی‌نژاد در چند هفته اخیر در یک اقدام کم سابقه با بسیاری از فعالان سیاسی تاثیرگذار محافظه‌کار تماس گرفته و در صدد برگزاری جلسه با آن‌ها بوده است.
دیگربان