به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیچهارشنبه، خرداد ۰۸، ۱۳۹۸

محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران، به قتل همسرش اعتراف کرد

قاتل خود را تسلیم پلیس کرد/ اختلاف خانوادگی؛ انگیزه اصلی قتل
محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران به همراه همسر دومش میترا
به گزارش عصرایران؛ شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در گفت‌وگو با فارس در خصوص آخرین اخبار مربوط به جنایت خانوادگی امروز در منطقه سعادت آباد تهران گفت: لحظاتی قبل محمد علی نجفی به پلیس آگاهی تهران مراجعه کرده و خود را تسلیم مأموران کرد.
وی گفت: نجفی با اعتراف به قتل همسرش انگیزه خود را از ارتکاب جنایت، اختلافات خانوادگی مطرح کرده است.
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: دست‌نوشته‌ای از جانب نجفی کشف شده است که در آن به ارتکاب جنایت و همچنین علت و انگیزه خود اعتراف کرده است.

میترا استاد همسر دوم محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران سه‌شنبه  ۲۸ مه به ضرب گلوله کشته شد. به گزارش خبرگزاری فارس، این خبر را شهریاری سرپرست دادسرای امور تهران اعلام کرد. برپایه این گزارش، میترا نجفی در منزل مسکونی خود در منطقه سعادت‌آباد تهران به قتل رسیده است. شهریاری درباره آلت قتاله گفت: «این زن جوان به علت اصابت گلوله در خانه‌اش به قتل رسیده است».
محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران به همراه همسر دومش میترا
خبرگزاری فارس هم مدعی شده است: «شواهد نشان می‌دهد محمد علی نجفی به عنوان مظنون اصلی قتل همسرش شناسایی شده و تحت پیگرد قضایی قرارگرفته است».


پریسا صالحی خبرنگار سایت انصاف نیوز در توئینی نوشت که قرار بود امروز میترا نجفی با این سایت مصاحبه کند.
دیروز زن دوم نجفی زنگ زد انصاف و میخواست باهامون مصاحبه کنه، امروز قرار بود بیاد دفتر، همین امروز به قتل رسید.
ازدواج محمد علی نجفی با همسر دومش در فضای سیاسی ایران جنجالی شد بسیاری از ناظران، این ازدواج را دلیل استعفای نجفی از شهرداری تهران دانستند.


محمد علی نجفی و میترا استاد