به پیش اهل جهان محترم بود آنکس // که داشت از دل و جان احترام آزادیسه‌شنبه، آذر ۰۳، ۱۳۹۴

در اعتراض به عملکرد علی لاریجانی و هیات رئیسه

مهدی کوچک‌زاده از نمایندگی مجلس استعفا کرد.
مهدی کوچک‌زاده در اعتراض به عملکرد علی لاریجانی و هیات رئیسه مجلس از سمت نمایندگی استعفا کرد.
آقای کوچک‌زاده در جلسه علنی روز دوشنبه (دوم آذر) هنگامی که علی لاریجانی با اخطار وی مبنی بر امحاء هزار و ۷۰۰ تن سیب‌زمینی مخالفت کرد٬ گفت که از سمت خود استعفا می‌کند.
مهدی کوچک‌زاده افزوده رئیس تعاونی روستایی استان فارس ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی را برای جلوگیری از افت قیمت امحاء و دفن کرده که «این عمل الگوبرداری از اقتصاد سرمایه‌داری استکوچک‌زاده خطاب به لاریجانی گفته «در کشوری که مردم از گرسنگی به فحشا کشیده می‌شوند کدام شرافتی به خود اجازه داده تا ۱۷۰۰ تن سیب‌زمینی را دفن کند؟»
لاریجانی هم خطاب به کوچک‌زاده گفته «اخطار شما در رابطه با دستور کار نبود زیرا اکنون وسط بحث بیمه هستیم و شما می‌توانستید وقت گرفته و در رابطه با این موضوع صحبت کنید
در ادامه کوچک‌زاده با حالتی برافروخته و عصبانی و با گرفتن برگه‌ای در دست فریاد می‌زد استعفای خود را می‌دهم. سپس به جایگاه هیئت رئیسه نزدیک شد و برگه استعفای خود را در مقابل لاریجانی قرار داد.
لاریجانی نیز در واکنش به این اقدام کوچک‌زاده به وی گفت «اخطار شما باید در دستور باشد و شما اکنون نظم جلسه را برهم زده‌اید ایرادی ندارد استعفای خود را تحویل داده و در جایگاه خود قرار بگیرید
لاریجانی افزود «شما نباید تهدید کنید، بنده اعلام کردم اخطار شما وارد نیست اما شما می‌خواهید استعفا دهید»٬ اما کوچک‌زاده با جمع‌آوری وسایل خود صحن علنی مجلس را ترک کرد.


دیگربان